Німеччина передала Україні засоби для боротьби з коронавірусом

69
static.ukrinform

Німеччина передала Україні маски, костюми захисту та дезінфікуючі засоби для боротьби з COVID-19 на загальну суму 175 тисяч євро.

Про це повідомили у пресслужбі посольства Німеччини в Україні.

13 костюмів хімічного захисту, майже 100 повнолицьових масок, 40 медичних масок. А також 200 переносних дезінфікуючих апаратів у п’ятницю посол Анка Фельдгузен під час «віртуальної церемонії» передала оперативним підрозділам ДСНС України.

«Боротьба з COVID-19 – це завдання міжнародної спільноти. Ми солідарні з нашими партнерами і надаємо підтримку там, де можемо, також і Україні», — зазначила Фельдгузен, передаючи засоби.

Із 2015 року уряд Німеччини надав підрозділам ДСНС в Україні 12 карет швидкої допомоги та 37 автомобілів оперативного призначення.

Автомобілі, облаштовані потужними гучномовцями, тепер використовуються превентивно, щоб інформувати населення у всіх регіонах про загрози і можливості стримання розповсюдження вірусу та про актуальну правову ситуацію.

Окрім медичного гуманітарного вантажу, Німеччина надає підтримку Україні в боротьбі з COVID-19 на суму 150 млн євро в межах незв’язаного фінансового кредиту, наданого Німеччиною у 2015 році.

Як повідомляло BitukMedia, посилення карантину: українців просять перенести шашлики на потім