Маркарова чекає на указ Зеленського про призначення її послом в США

62

Президент України має підписати офіційний указ про призначення Оксани Маркарової на посаду посла України в США, лише тоді вона зможе полетіти до Штатів.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю BitukMedia розповів заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

«Пані Оксана Маркарова приїде до Сполучених Штатів Америки, коли вийде указ президента України про призначення її послом в Штатах», — повідомив він.

Жовква повідомив, що після офіційного призначення, Маркарова вже у ролі посла України в США має за дуже короткий час прибути до Вашингтона, де вручить Вірчі грамоти Держдепартаменту та президенту США Джо Байдену.

«Вона є колишнім міністром фінансів, у неї величезний досвід державної роботи, тому безумовно, вона буде достойним представником України», — зауважив Жовква.

На посаді посла Маркарова займатиметься усім спектром українсько-американських відносин. Це, зокрема, політична підтримка, воєнно-технічна співпраця, економічні та фінансові питання — в тому числі співпраця з МВФ, додав заступник керівника ОП.
Відповідаючи на питання, чиєю ініціативою було призначити на посаду посла в США не дипломата Маркарову, Жовква повідомив, що це було рішенням президента.

Як повідомляло BitukMedia: