Литва пропонує запустити приватний локомотив з Києва до Вільнюса

56
фото: lowcostavia.com

Литовські компанії зацікавлені в експериментальному проєкті України щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування. 

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

“Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні повідомив про зацікавленість литовської сторони в експериментальному проєкті України щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування, а також їх компаній у роботі на українському ринку”, – йдеться у звіті зустрічі Міністра інфраструктури України Владислава Криклія з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Своєю чергою, Владислав Криклій відмітив позитивну динаміку в зростанні об’ємів вантажних перевезень залізничним транспортом між Україною та Литвою. І додав, що обидві сторони зацікавлені в розвитку, тому наміри Сарапінаса щодо приватного локомотива підтримав.

Учасники зустрічі обговорили роботу поїзда «4-х столиць», який з’єднує Київ, Мінськ, Вільнюс та Ригу.

фото: МІУ

Крім цього, сторони також обговорили питання транзитного проїзду українських водіїв через Республіку Білорусь, розвиток прямого авіасполучення між Україною та Литвою і низку інших важливих питань.

Як повідомляло BitukMedia: