Комунікація між чиновниками: як працюють спецсистеми захищеного зв’язку

84

До кінця 2021 року для урядовців випустять нову захищену мобільну систему — це буде автономний зв’язок закордонного виробництва. 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю BitukMedia розповів гендиректор державного підприємства “Українські спеціальні системи” Артур Вітренко.

«Поки що є лише стаціонарі телефони. Була система рухомого зв’язку, так названі, захищені мобільні телефони, але на даний час вони не використовуються. Тому, стоїть задача перед нашим відомством — створити нову систему з оновленими сучасними телефонами, які відповідатимуть потребам часу для того, щоб зробити урядовий мобільний зв’язок зробити більш захищеним і безпечним», — анонсував він.

Наразі чиновники мають безліч способів спілкування — це як особисті телефони, так і урядовий зв’язок.

«Зараз у рамках цього зв’язку є і термінали з екранами, де урядовці бачать один одного — проте не всі використовують відповідний зв’язок, адже багато хто ставиться до нього скептично», — додав Вітренко.

Тому нині працюють над створенням сучасної, автономної мобільної системи для урядовців. Як розповів Вітренко, уже є прототип, а повна реалізація має бути готова вже до кінця 2021 року.

Скоріш за все, виробництво буде закордонним, проте дизайн і система безпеки виключно — українські.