Рахунок 4:4: Україна та Іспанія підписали низку угод по кібербезпеці, оподаткуванню і митниці

40
фото: Європейська правда

Під час візиту глави МЗС України Дмитра Кулеби до Мадриду Україна та Іспанія підписали низку угод.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Офіційні новини з полів: після нещодавніх 4:0 футбольних команд дипломатичні команди Іспанії та України зіграли 4:4 в інтересах обох країн та народів. Підписали чотири важливих документи. Це більше торгівлі, більше інвестицій, краще сплачені в бюджет митні збори і нове партнерство у сфері кібербезпеки”, – зазначає міністр.

Подвійне оподаткування

Усунення перешкоди для закордонних інвестицій та торгівлі. Угода, підписана на заміну застарілої радянсько-іспанської від 1985 року, остаточно скасовує подвійне оподаткування однієї дії двома країнами та унеможливлює всі махінації навколо.

Меморандум торгівлі та сільського господарства

Реалізація українсько-іспанського потенціалу розвитку співробітництва в аграрній сфері. Нові можливості для обміну досвідом та найефективнішими практиками, а також поглиблена взаємодія у сфері торгівлі аграрною продукцією.

Меморандум у сфері кібербезпеки

Обмін “чутливою” інформацією заради спільної кібербезпеки. Міжгалузева взаємодія – від юридичних до научних аспектів. Україна та Іспанія координуватимуть позиції профільних інституцій при міжнародних організаціях.

Угода про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах.

Тісніша взаємодія та обмін інформацією між митницями України та Іспанії. Зменшення простору для шахрайства – збільшення простору для чесної взаємовигідної торгівлі.

Як повідомляло BitukMedia: