Для тренувань українських військових прибула авіація від НАТО

81
фото: vinbazar.com

На Вінницькому аеродромі приземлилися військові літаки НАТО у межах міжнародних командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020».

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

«Передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компонента, американських літаків Lockheed МС130, а також конвертипланів Bell V-22 Osprey», — йдеться у повідомленні.

Так американські авіатори спільно з українськими льотчиками відпрацьовуватимуть завдання підтримки підрозділів Сил спеціального призначення.

Раніше на Вінниччині створили ескадрилью, яка забезпечує мобільність та непомітність пересування бійців цього роду військ. У Гавришівці приземлилися: конвертоплани Bell V-22 Osprey, транспортний літак C-130 “Геркулес”, гвинтокрили.

Згодом вони вирушать на відповідні полігони.

Масштабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» заплановані на всіх військових полігонах України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Проведення двостороннього навчання в рамках стратегічного командно-штабного навчання дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також – підвищити взаємосумісність з силами і засобами НАТО, зазначили в пресслужбі Генштабу.

ОБ’ЄДНАНІ ЗУСИЛЛЯ – 2020

🇺🇦 УКРАЇНСЬКІ ТА АМЕРИКАНСЬКІ 🇺🇸 СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІ ТРЕНУВАТИМУТЬСЯ ДІЯТИ СПІЛЬНОНа території України вперше відбудуться двосторонні навчання повітряно-тактичної групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил США в Європі з відпрацювання спільних завдань з підрозділами Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.Зокрема військовослужбовці обох країн десантуватимуться з літаків США із з використанням парашутних систем різного типу, виконуючи операції в рамках українсько-американського навчання "Rapid Trident".Передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компоненту, американських літаків Lockheed МС130 а також конвертипланів Bell V-22 Osprey.Проведення двостороннього навчання в рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020” дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також – підвищити взаємосумісність з силами і засобами НАТО.

Geplaatst door Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces op Donderdag 17 september 2020

Як повідомляло BitukMedia: