Бійці “невидимого фронту” святкують професійне свято

14

Сьогодні, 7 вересня, відзначають День воєнної розвідки України. Воєнна розвідка посідає важливе місце в системі національної безпеки України, бувши опорою нашої державності та одним із інструментів захисту державних інтересів від зовнішніх загроз.

“Своєчасне забезпечення вищого воєнно-політичного керівництва держави достовірною та об’єктивною розвідувальною інформацією, яку ви добуваєте, сприяє прийняттю важливих стратегічних рішень, реалізації національних інтересів, протидії зовнішнім викликам і загрозам”, – заявив міністр.

Він додав, що у цей непростий для нашої держави час, вдень і вночі тисячі воїнів-розвідників з честю та гідністю виконують найскладніші бойові та спеціальні завдання в ході операції Об’єднаних сил на сході України, крок за кроком наближаючи нашу перемогу над російським агресором.

Офіційне професійне свято українських військових розвідників було започатковане 1 червня 2007 року. Цю дату було обрано не випадково, адже саме цього дня 1992 року було підписано указ президента України про створення розвідувального органу при Міністерстві оборони України.

Воєнна розвідка співпрацює з НАТО та розвідувальними спільнотами провідних країн світу. Це передбачає своєчасний і ефективний обмін усім обсягом інформації.

Як повідомляло BitukMedia: