Застосунок для знайомств, де пару підбирають за схожістю гумору: американка створила унікальний додаток

36
techcrunch.com

Студентка Стенфордської бізнес-школи у США Від’я Мадхаван розробила мобільний додаток для знайомств Schmooze, який дозволяє знайти партнера зі схожим почуттям гумору.

Про це повідомило TechCrunch.

«Всі меми відбирає команда розробників — зараз у базі 5 тисяч зображень. Кожен день у каталог додають приблизно 200 мемів, а жарти, які втратили актуальність, — наприклад, присвячені виборам в США — видаляють», — пояснила розробниця.

На відміну від Tinder та інших аналогічних платформ користувачам пропонують «свайпати» не фотографії, а меми. Schmooze використовує технологію машинного навчання.

Підбір пари відбувається на основі однакового почуття гумору, коли користувачі схвалюють аналогічний контент.

Також додаток враховує професію, інтереси й бажання людей. Після виявлення спільностей людям пропонують обмінятися повідомленнями в спеціальному чаті.

Зараз додаток перебуває на стадії бета-тестування. Влітку 2020 року Schmooze вперше запропонували випробувати двомстам студентам Стенфорда. Відтоді його завантажили більш як 10 тисяч американців.

Як виникла ідея?

Такий задум виник у жінки, коли вона працювала аналітикинею в Індії й планувала йти на аспірантуру до Каліфорнії. Мадхаван написала десяти колегам в LinkedIn, сподіваючись отримати професійну пораду, чи варто йти саме у той навчальний заклад, про який вона думала.

Й от лише один з них відповів. Протягом двох днів Мадхаван обмінялася з ним «приблизно 200 електронними листами, і всі вони були засновані на жартах». Пізніше пара одружилася. Жінка впевнена, що гумор — це кращий спосіб завести нові дружні й романтичні контакти, і хоче, щоб в цьому людям допоміг її стартап.