Замовляй аеротаксі: у бразилії створили концепт літального авто

30
flightglobal.com

Бразильська авіабудівна компанія Embraer планує випускати електричні літальні автомобілі для пасажирських перевезень, вже є концепт.

Про це повідомило Flightglobal.

«Ми плануємо створити нові рубежі у транспортній галузі за допомогою інтелектуальних, екологічно чистих, готових до автономного використання літальних апаратів, а також пов’язаних з ними універсальних рішень для підтримки та керування міським повітряним рухом», — заявив гендиректор Embraer Франциско Гомес Нето.

Електричне аеротаксі отримало назву Eve, його створенням займається інноваційний підрозділ EmbraerX.

Як розповіло видання, використовувати це аеротаксі планують для міських перевезень, а також перевезень між містами та передмістями. Його технічні дані розробники не розкривають, однак кажуть, що над зовнішнім виглядом перспективного авто вони працювали останні 4 роки.

Embraer доєдналась до понад 200 проєктів зі створення літальних автомобілів, зазначає видання. У такий спосіб розробники аеротаксі розраховують розвантажити дороги у містах.

Створити аеротаксі майбутнього хочуть як гіганти авіагалузі, наприклад, Airbus та Bell, так і різноманітні стартапи — Volocopter, SkyDrive, eHang тощо.

flightglobal.com

Як повідомляло BitukMedia: