Середа, 26 Лютого, 2020
  Головна Інновації та технології Водіям за безпечне керування авто платитимуть: як працює новий додаток?

  Водіям за безпечне керування авто платитимуть: як працює новий додаток?

  Український стартап “Штрафи UA” за сприяння Міністерства інфраструктури створив додаток “Безпечне водіння”, який здійснює кешбек за водіння автомобіля за правилами.

  Про це у Facebook повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «За безпечне керування авто можна отримати кешбек. В Україні з’явився перший сервіс, який сплачує гроші саме за безпечне керування авто», – написав Криклій.

  Він зазначив, що новий додаток повинен знизити кількість аварій на дорогах.

  «Розроблена система дозволяє оцінити водіння конкретного водія і мотивувати не порушувати. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує нагороду – до 18% кешбеку від суми страхування. Знижка формується неодноразово та постійно змінюється залежно від безпечності стилю водіння», – розповів міністр.

  За його словами, сервіс «Безпечне водіння» запущено 10 січня і за місяць зареєстровано вже понад 10 тисяч користувачів.

  «Перший рейтинг свого керування користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом із рейтингом водію буде запропоновано суму кешбеку», – зазначив Криклій.

  Міністр додав, що стартап “Штрафи UA” також розробив віджет для міст. Він дозволяє водіям, які прямують в інше місто, враховувати всі чинники та бути більш уважними в новій місцевості.

  Зараз додаток працює для IOS-платформи, також розробники планують запуск для Android. Найближчим часом у додатку передбачено розширення можливостей винагороди за відповідальне водіння.

  За безпечне керування авто можна отримати кешбек. В Україні з’явився перший сервіс, який сплачує гроші саме за безпечне…

  Опубліковано Vladyslav Kryklii Четвер, 13 лютого 2020 р.

  Як повідомляло BitukMedia, депутати хочуть збільшити розмір штрафу в Україні за неправильне паркування, планується, що найдорожче водію «коштуватиме» паркомісце, яке передбачене для людей з інвалідністю.

  Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!