Водіям за безпечне керування авто платитимуть: як працює новий додаток?

74
motormania.com.ua

Український стартап «Штрафи UA» за сприяння Міністерства інфраструктури створив додаток «Безпечне водіння», який здійснює кешбек за водіння автомобіля за правилами.

Про це у Facebook повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«За безпечне керування авто можна отримати кешбек. В Україні з’явився перший сервіс, який сплачує гроші саме за безпечне керування авто», – написав Криклій.

Він зазначив, що новий додаток повинен знизити кількість аварій на дорогах.

«Розроблена система дозволяє оцінити водіння конкретного водія і мотивувати не порушувати. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує нагороду – до 18% кешбеку від суми страхування. Знижка формується неодноразово та постійно змінюється залежно від безпечності стилю водіння», – розповів міністр.

За його словами, сервіс «Безпечне водіння» запущено 10 січня і за місяць зареєстровано вже понад 10 тисяч користувачів.

«Перший рейтинг свого керування користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом із рейтингом водію буде запропоновано суму кешбеку», – зазначив Криклій.

Міністр додав, що стартап «Штрафи UA» також розробив віджет для міст. Він дозволяє водіям, які прямують в інше місто, враховувати всі чинники та бути більш уважними в новій місцевості.

Зараз додаток працює для IOS-платформи, також розробники планують запуск для Android. Найближчим часом у додатку передбачено розширення можливостей винагороди за відповідальне водіння.

За безпечне керування авто можна отримати кешбек. В Україні з’явився перший сервіс, який сплачує гроші саме за безпечне…

Опубліковано Vladyslav Kryklii Четвер, 13 лютого 2020 р.

Як повідомляло BitukMedia, депутати хочуть збільшити розмір штрафу в Україні за неправильне паркування, планується, що найдорожче водію «коштуватиме» паркомісце, яке передбачене для людей з інвалідністю.