Середа, 26 Лютого, 2020
  Головна Інновації та технології Український стартап Flawless App купила американська компанія Abstract

  Український стартап Flawless App купила американська компанія Abstract

  Американська дизайн-компанія Abstract придбала український стартап Flawless App.

  Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на інформацію співзасновниці проєкту Лізи Дзюби (на фото).

  Сума угоди не розголошується. У 2018 році Flawless App пройшов в акселератор Techstars при оцінці в $2 млн.

  Abstract розвиває систему контролю версій спеціально для дизайнерів. З її допомогою можна вести спільну роботу над файлами, стежити за ходом роботи і організувати дизайн-процес.

  Видання TechCrunch називає Abstract аналогом Git для дизайнерів. Компанія, заснована у 2015 році, вже залучила $54,2 млн фінансування.

  Ключовий продукт Flawless App – інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою у 2015 році. Його використовують розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній. Проєкт отримував ангельські інвестиції від Олександра Косована і пройшов в Techstars.

  Нині в команді Flawless App 5 осіб. Вони приєднаються до колективу Abstract, який працює повністю віддалено.

  «В Abstract наша команда буде сфокусована на розробленні та просуванні Abstract SDK. Ця ініціатива дасть змогу розробникам простіше інтегрувати Abstract у свої системи. Також завдяки SDK з’явиться нарешті можливість автоматизувати безліч рутинних дизайн-завдань.

  Крім роботи над SDK, наша команда і далі продовжить інвестувати зусилля в розвиток спільноти дизайнерів і розробників, тепер на більш високому рівні», – заявив Ахмед Сулейман, співзасновник Flawless App.

  Flawless App стане opensource-проєктом – розробники відкриють вихідний код і опублікують детальну документацію програми.

  Також український стартап створив ряд ком’юніті-проєктів: блог про мобільну розробку Flawless iOS, добірку Awesome Design Tools і розсилку Design Tools Weekly. Їх продовжать розвивати за підтримки Abstract.

  Як повідомляло BitukMedia, Український фонд стартапів обрав 8 переможців пітчинг-сесій, яким виділять загалом 9 мільйонів гривень на їхні проєкти.

  Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!