Український стартап з онлайн-примірки одягу залучив 1 млн доларів

80
3DLook
3DLook

Український стартап 3DLook залучив $ 1 млн від пулу інвесторів, які і раніше вкладали гроші в проєкт. 

Про це пише AIN.ua.

Зазначається, що під час пандемії, коли закрилися примірочні в магазинах, 3DLook почав рости набагато швидше, і тепер шукає співробітників в нью-йоркський офіс.

“Лід-інвестором виступила фінансова група ICU Ventures. Серед нових учасників раунду Мурат Абдрахманов – венчурний інвестор з Казахстану, який раніше заявляв про наміри вкласти в українські стартапи $ 2 млн, а також кілька інших ангелів з США і Східної Європи”, – йдеться у матеріалі.

Як розповів журналу Forbes засновник компанії Вадим Роговський, під час пандемії 3DLook почав рости набагато швидше – компанії вдалося укласти ряд контрактів з мультимілліардними компаніями сфери виробництва уніформи, а також з онлайн рітейлом з США і Західної Європи.

Деякі контракти поки на етапі підписання. “Наприклад, в червні ми запустилися з публічною компанією-рітейлером з США спочатку в 200 магазинах, далі планується запуск у всіх 1000+ магазинах протягом місяця”, – розповів Роговський.

Як працює додаток?

Використовуючи нейронні мережі, програма шукає ключові точки на тілі людини і становить з них контур. Особливість 3DLOOK в тому, що вона може знайти і просканувати тіло навіть під одягом. Це особливо зручно для інтернет-магазинів, адже приміряти вбрання можна максимально точно.

За допомогою 3DLook продавці в магазинах фотографують відвідувачів для безконтактного визначення розміру одягу. За словами Рогальського, під час пандемії це особливо актуально – у більшості рітейлерів в магазинах не працюють примірочні. Роговський зазначив, що додаткові кошти допоможуть стартапу швидше отримати прибуток. Раунд також дозволить найняти більше фахівців в Україні та США.

Як повідомляло BitukMedia: