Українці підкорюють космос: у 2022 році запустять супутник

45

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з компанією Dragonfly Aerospace для оснащення власного супутника. 

Про це йдеться у офіційному пресрелізі компанії, повідомила Економічна правда.

«Мультиспектральні знімки незамінні для відстеження змін навколишнього середовища. Вони дозволяють проводити регулярні спостереження на окремих територіях та точно локалізувати зони руйнівного впливу людини на природу», — розповіли в компанії.

Тож, українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника.

Запуск на низьку орбіту Землі вже заплановано на початок 2022 року.

Які особливості має такий супутник

Камери дадуть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7 спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

Такі зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

Зазначається, що впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть більше можливостей для ведення точного землеробства.

Як повідомляло BitukMedia: