Стартував конкурс ІТ-проєктів Open Data Challenge з призовим фондом 3,5 млн

42
1991.vc

В Україні стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільшого конкурсу у сфері відкритих даних. Його переможці розділять між собою 3,5 млн гривень на розвиток своїх проєктів.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Open Data Challenge – найбільший національний конкурс у галузі відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал.

До участі в конкурсі запрошуються розробники, підприємці, громадські активісти й інші прихильники відкритих даних, що мають ідею, прототип чи готове рішення для вирішення проблем у будь-якій сфері: будівництва, агросектору, інфраструктури, юриспруденції, захисту довкілля, бізнесу тощо.

«Мета українського уряду – зробити так, щоб Україна увійшла в топ-3 країн у сфері відкритих даних у світі. У боротьбі з корупцією та ухваленні обґрунтованих рішень, у вирішенні нагальних суспільних питань – відкриття даних надзвичайно цінні», – заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як повідомляло BitukMedia, Український фонд стартапів обрав 8 переможців пітчинг-сесій, яким виділять загалом 9 мільйонів гривень на їхні проєкти.