Стартувало будівництво заводу! У Вінниці з’явиться найбільше в Європі виробництво гірськолижного спорядження

16
epravda.com.ua

У Вінниці стартувало будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва гірськолижного спорядження.

Про це повідомила пресслужба Вінницької міської ради.

«Австрійська корпорація HEAD розпочала сьогодні у Вінниці будівництво найбільшого у Європі виробництва гірськолижного спорядження. Це буде найбільша інвестиція цього світового лідера на європейському континенті», — прокоментував  посол України в Австрії Олександр Щерба.

Тож, у пресслужбі ради розповіли, що новий завод збудують на території Індустріального парку «Вінтер Спорт», що на південно-східній околиці міста. Площа виробничих об’єктів становитиме близько 50 тисяч кв. м. Тут виготовлятимуть спорядження для зимових видів спорту, а саме, лижі, лижні черевики та лижні кріплення.

Компанія Head планувала розпочати будівництво заводу у квітні 2020 року. Утім, через пандемію коронавірусу початок робіт перенесли на 2021 рік. Впоратися з реалізацією проєкту планують за 18 місяців

Загальний обсяг інвестицій, які компанія планує інвестувати у проєкт, становитиме близько 80 млн євро, з них власне на будівництво вінницького заводу — 50 млн євро. Також до Вінниці буде перенесено виробниче обладнання вартістю близько 30 мільйонів євро.

У результаті будівництва заводу у Вінниці з’явиться 1450 нових робочих місць. На першому етапі працевлаштують 200−300 осіб, на другому — до 600, решту – після введення в експлуатацію третьої черги будівництва.

Як повідомляло BitukMedia: