Школа майбутнього: як навчання перетворили в комп’ютерну гру

99
bristarstudio.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями в Україні створили платформу для дистанційного навчання в ігровій формі – Unimasret.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла керівниця відділу маркетингу й продажу «Bristar Studio» Лідія Соболенко.

«Це, справді, цікава та корисна система, яка поліпшує професійне життя вчителям і робить доступнішим навчання для учнів», — зауважила вона.

Unimasret – онлайн-платформа, призначена для створення інтерактивних відеоуроків та вебінарів, якими можна поділитися з учнями з усього світу.

Вона працює на будь-якому сучасному пристрої з будь-якою операційною системою.

Платформу створила артстудія «Bristar Studio» у співпраці з МОН. Bristar Studio – це студія, що протягом 7 років розробляє ігри та інтерактивні підручники для освіти та розвитку. 

«Усе працює так: спочатку вчителі легко створюють уроки (там великий функціонал, можна й записувати свій голос, створювати інфографіки, щось домальовувати — усе, аби краще пояснити тему уроку), а потім надсилають їх учням. Школярі переглядають уроки й після чого можуть просто обговорювати з вчителями усі моменти, або ж, якщо мають особисті кабінети — проходять тести, завдання, отримають зірочки за них», — розповіла Лідія.

Загалом система безкоштовна. Натомість якщо клас створює особисті кабінети, за кожного активного користувача необхідно сплатити 30 грн, після чого відкривається можливість проходження завдань і функціонал аналітики успішності учнів.

Інструкція по створенню та використанню особистого кабінету за посиланням.

«Граючись — навчаємось»

Окрім того, на платформі є навчальні ігри для дітей, завдяки яким кожен учень має власного «Юнігероя». За результатом проходження відповідної гри учень отримує бали, які витрачає на «прокачування» героя. 

Однією з таких ігор є «Герої Матемагії» — гра з математики для молодшого шкільного віку. Гравцеві належить перевтілитися в учня-чарівника, врятувати казкову країну від злих монстрів, і навіть перемогти дракона. А перемогу над лиходіями можна одержати тільки вирішуючи математичні приклади. По ходу проходження приклади стають все складніше.

Також наразі представленні такі теми ігор:

  • Елементоманія. Інтерактивна гра охоплює принципи періодичної таблиці Менделєєва;
  • Знаю Де. Інтерактивна гра-тренажер з географії;
  • Бонсай. Гра про обмін речовин в природі;
  • Школа Панди. Інтерактивна гра, яка навчає англійському алфавіту;
  • Капітан Вектор. Шукаючи скарби та під керівництвом капітана учень вчиться працювати  з векторами;
  • Піаніссімо. Ця гра дозволяє грати мелодії на різних музичних інструментах: фортепіано, банджо, ксилофон та флейта.  Вивчати ноти та ритм;
  • Флагоманія. Гра пропонує запам’ятати прапори країн світу, обираючи правильний варіант з кількох пропозицій. 

Як повідомляло BitukMedia: