ProZorro вводить водяні знаки для захисту персональної інформації

10
ProZorro
ProZorro

Учасники закупівель  в Prozorro з 19 червня можуть використовувати водяні знаки при завантаженні документів у систему – це дозволить захистити персональні дані підприємців від несанкціонованого використання та шахрайства.

Про це повідомляється на сайті компанії.

“Першим електронним майданчиком, який реалізував цей інструмент, став Zakupki.Prom.ua. Незабаром водяні знаки з’являться і на інших електронних майданчиках”, – йдеться у повідомленні.

Водяні знаки – це спеціальні символи, які накладаються на скановану версію документів і унеможливлюють їхнє використання поза системою Prozorro.

Під час завантаження PDF-документів в систему постачальник зможе обрати функцію “Нанести водяний знак” – і документи будуть марковані вотермарком. Такий знак буде містити ЄДРПОУ компанії та текст “Для участі в закупівлях”.

“Prozorro врахувала зворотний зв’язок від учасників системи. До нас надходили запити від бізнесу щодо посилення захисту документів від шахраїв. Ми знайшли таке рішення: тепер на документах, захищених вотермарками, буде зазначено, що цей документ передбачений для участі в публічних закупівлях.

Як повідомляло BitukMedia: