Понад 2 млн доларів США інвестували в український стартап

18

Український стартап RetargetApp, що працює у сфері рекламних технологій для інтернет-магазинів, закрив seed-раунд в розмірі $ 2,4 млн від декількох фондів.

Про це у Facebook повідомив CEO проєкту Павло Матвієнко.

«Пишаємося нашою командою і продовжуємо рости. У нас багато планів і я впевнений, що в найближчі місяці я зможу поділитися купою інших крутих апдейтів. А вам всім — міцного здоров’я і тільки хороших новин», — написав Матвієнко.

Компанія повідомила про залучення додаткових $ 1,2 млн від BeeVentures і TMT Investments. Таким чином, RetargetApp закрив seed-раунд на $ 2,4 млн.

Зазначається, що залучені інвестиції стартап планує залучити для зростання, запустити стратегію довгострокового розвитку, а також залучити нових розробників і дизайнерів.

Над чим працює компанія?

Компанія RetargetApp розробляє рішення, які автоматизують рекламні кампанії. RetargetApp аналізують рекламну статистику клієнта, знаходить найкращі варіанти і створюють рекламні кампанії, а в процесі ділить бюджет між найбільш вдалими кампаніями.

За даними стартапу, за чотири роки завдяки рекламі від RetargetApp онлайн-магазини по всьому світу продали товарів на $ 60 млн.

news.pn

Нагадаємо, у фіналі менторської програми Polish-Ukrainian Startup Bridge (PUSB) було обрано три найперспективніші стартапи з усієї України. Проєкт Elomia, який надає психологічну підтримку та допомагає у розв’язанні життєвих проблем, посів перше місце та отримав нагороду у розмірі 30 тис. злотих (217 тис. грн).