Онлайн-терапевт: український стартап залучив 900 тис. євро

121
фото: raccoon.world

Український стартап Raccoon.World, що розвиває технології телемедицини, залучив 900 000 євро. Проєкт планують поширити на Європу, а пізніше дійти до Азії. 

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Raccoon.Recovery.

«Нещодавно ми зібрали 625 тисяч євро з приватного венчурного фонду Quarter Partners у другому етапі нашого раунду стартового фінансування, у результаті якого загальний підсумок раунду склав 900 тисяч євро», — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі також додали, що стартапери планують розширити свої фонди в ЄС та Азії, а почнуть з ринків Німеччини та Польщі. Окрім того, гроші будуть витрачені на розробку функціоналу нового продукту, а також проведення додаткових клінічних випробувань для нього.

Raccoon.Recovery – це цифрова реабілітаційна платформа, що дозволяє будувати весь процес реабілітації віддалено. Терапевт підключається до пацієнта за допомогою вбудованого інструменту для відеодзвінків і проводить обстеження.

Своєю чергою, пацієнт носить спеціально розроблені датчики, завдяки яким всі дані зберігаються в обліковому записі. Так лікар контролює стан і прогрес пацієнта.

фото: raccoon.world
Як повідомляло BitukMedia: