«Нафтогаз» відкрив пробну зарядну станцію для електрокарів: яка вартість послуги

80
naftogaz.com

НАК «Нафтогаз України» встановила першу власну електрозарядну станцію в рамках пілотного проєкту WeEnergy.

Встановлені комплекси типу EUA-2 підходять для всіх видів електроавтомобілів світових брендів, а середній час зарядки складає не більше 2,5 годин, повідомили у Департаменті з комунікацій НАК «Нафтогаз України».

Наразі вартість послуги на станції WeEnergy становить 4,5 грн/кВт·год. Розрахуватися можна за допомогою мобільного телефону та спеціального додатка через особистий кабінет споживача, або скориставшись карткою WeEnergy.

Електрозарядна станція встановлена в Києві на Кловському узвозі, 9/1.

електрозарядна станція

Поки до карантинних міст повертаються тварини, а на центральній площі Риму через бруківку проростає трава, ми теж стали більш «зеленими». Ми встановили нашу першу власну електрозарядну станцію. Місце розташування: Київ, Кловський узвіз 9/1.Незалежно від того власник ви останньої Tesla чи Nissan Leaf першого покоління – конектор знайдеться для кожного.Вартість послуг на нашій станції – одна з найнижчих на ринку — всього 4,5 грн/кВт·г. Час на зарядку складатиме в середньому не більше 2,5 години. Це перший крок. Якщо проект буде успішним, ми готові збільшувати інвестиції в інфраструктуру електрозаправок по всій країні, аби робити подорожі громадян екологічними. Загальний запланований бюджет Нафтогазу у 2020 році на екологічні програми складає майже 400 млн. грн.Партнером пілотного проекту виступила компанія Electro UA – один з провідних гравців галузі. Дбаємо про довкілля!#WeEnergy.

Опубліковано Нафтогаз України — Naftogaz Середа, 15 квітня 2020 р.

Із запуском першої електрозарядної станції «Нафтогаз» досліджує перспективу масштабного виходу на ринок електрозарядних комплексів в Україні. У разі комерційного успіху пілотного проєкту компанія планує розгорнути мережу електроавтозарядок по всій країні.

Як повідомляло BitukMedia, у січні українці придбали 587 легкових автомобілів на електричній тязі, що на третину більше, ніж роком раніше.