Модернізовані танки для ЗСУ: як їх удосконалили

212
ukroboronprom.com.ua

Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Збройним силам України 13 одиниць модернізованої техніки.

Зокрема, військові отримали 10 танків Т-80БВ та три танки Т-64БВ зразка 2017 року, повідомили в “Укроборонпромі“.

Модернізований танк Т-64БВ є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів ЗСУ і відмінно показав себе у війні з проросійськими бойовиками на Сході.

Під час модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок тепловізійного прицілу, нового вдосконаленого динамічного захисту, нової цифрової радіостанції, сучасних нічних приладів спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, системи інформаційного сповіщення аварійної ситуації, телевізійної системи спостереження за навколишнім середовищем, а також засобів супутникової навігації.

ukroboronprom.com.ua

Модернізований танк Т-80БВ отримав аналогічні покращення.

«Нове оснащення Т-80БВ значно посилює бойові характеристики машини. Нова система навігації дозволяє у режимі “онлайн” обмінюватися надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією», – розповіли в «Укроборонпромі».

Новий динамічний захист значно посилює рівень захищеності бойової машини й ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження. Прицільний комплекс навідника з інтегрованим тепловізором забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов без застосування інфрачервоних прожекторів, додали на підприємстві.

До слова, усього на сьогодні “Харківський бронетанковий завод” виготовив 250 модернізованих бойових машин: 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року та 88 танків Т-80БВ.

Як повідомляло BitukMedia, в Україні через коронавірус відтермінували військовий призов.