Місто Starbase, або місто Маска — засновник SpaceX анонсував нову ідею

15

Засновник SpaceX Ілон Маск оголосив про наміри створити нове місто Зоряна база (Starbase) у штаті Техас.

Про це у своєму Twitter повідомив сам Маск.

«Нове місто буде «dog friendly», а керувати ним буде дож («The Doge»)», — розповів він.

Як припускає Forbes, так Маск натякає на криптовалюту Dogecoin.

Поки невідомо, де саме розташовуватиметься Зоряна база. Bloomberg повідомило, що йдеться про перейменування поселення Бока-Чика, де розташований випробувальний полігон SpaceX. Як повідомив агентству суддя округу Кемерон Едді Тревіно, представник компанії вже зробив запит про можливість перейменування Бока-Чика в Starbase.

Відповідно до законодавства штату, процес створення міста на базі Бока-Чики буде контролюватися уповноваженими влади округу Камерон. Він може, в тому числі мати організацію комунального господарства в поселенні, де відсутнє централізоване водопостачання.

Там SpaceX розробляє багаторазовий корабель Starship для польотів на Місяць, Марс та інших міжпланетних місій. Також планується, що він буде виконувати роль другого ступеня ракети-носія Big Falcon Rocket.

Крім того, у грудні мільярдер підтвердив, що вирішив переїхати з Каліфорнії, де він прожив 20 років, до Техасу. Рішення перебратися в новий штат Маск міг ухвалити через високий податок на прибуток в Каліфорнії, тому переїзд в Техас може заощадити йому значну суму.

Зараз в Техасі, окрім космодрому SpaceX, автовиробник Tesla будує завод для виробництва електромобілів. SpaceX також проводить випробування ракет в техаському місті МакГрегор. В Остіні також працюватимуть інженери SpaceX, зайняті в проєкті «космічного інтернету», який повинен забезпечити доступність до мережі у віддалених місцевостях.

Як повідомляло BitukMedia: