Мелітопольський хлібокомбінат отримав інвестиції у 30 млн грн

9
harch.tech

На Мелітопольському хлібокомбінаті встановили обладнання нової сучасної вентиляції, фільтрації, кондиціонування та опалення – загалом на понад 30 мільйонів гривень.

Про це повідомило harch.tech.

«Щоб бути лідером, потрібно постійно вдосконалюватися. Це, зокрема, стосується й виробничих процесів. Особливо в період пандемії, коли здоров’я персоналу надзвичайно важливе. Тому в оновленому хлібокомбінаті ми врахували всі стандарти інноваційного виробництва й забезпечили як комфортні умови роботи (з печами, машинами, іншою технікою), так і безпечні. Адже хороше виробництво – висока якість продукції», – розповів співвласник та СЕО HD-group Борис Шестопалов.

У Мелітопольському хлібокомнаті протягом останнього року тривав активний процес модернізації виробництва. Встановлювали обладнання нової сучасної вентиляції, фільтрації, кондиціонування та опалення.

harch.tech

Устаткування обиралося з урахуванням всіх вимог до стандартів сучасного харчового виробництва. Також повністю замінили підлогове покриття площею 1500 м2 на промислову топінгову підлогу європейського рівня. Модернізовував хлібокомбінат холдинг «HD-Group». Компанія у весь процес інвестувала понад 30 мільйонів гривень.

З нового обладнання було придбано та встановлено:

  • сучасні ротаційні печі і ферментаційні камери фірми Revent (Швеція);
  • машину тістомісильну IBIS (Польща) з можливістю інтенсивного замісу;
  • вакуумний тістоподільник компанії BENIER (Нідерланди);
  • та багато іншого сучасного обладнання вітчизняних та іноземних виробників.

Також протягом року спеціалісти завершили такі процеси, як заміна асфальтного покриття, влаштування сучасної пожежної сигналізації, виготовлення нестандартного обладнання під параметри та потреби виробництва.

Завдяки цій трансформації значно поліпшаться умови роботи для персоналу, а мешканці Мелітополя отримають доступ до продукції, яку виготовлено за всесвітньо прийнятими стандартами якості та безпеки HACCP.

Як повідомляло BitukMedia: