Як українцям правильно продавати та більше заробити на Amazon

360

Для підприємців створили освітній онлайн-курс про старт продажів на міжнародному торговельному майданчику Amazon. 

Про це повідомили у пресслужбі компанії «Укрпошта».

«28 жовтня 2020 року опублікована друга частина безкоштовного освітнього онлайн-курсу Укрпошти та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» про старт продажів на Amazon», — зазначила компанія.

Так, Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках не лише Amazon, а й — ETSY, Shopify та eBay.

У відео Amazon розповідається про:

  • саму платформу та моделі організації продажів,
  • як обрати правильну нішу,
  • як зареєструвати магазин,
  • як вивести гроші
  • секрети успішного онлайн-експорту.

Як пояснюють в Укрпошті, Amazon – найбільш популярний сайт електронної комерції у світі з 200 млн унікальних відвідувачів щомісяця. Така аудиторія покупців дозволяє 46% магазинам заробляти до $5 тис. на місяць. А 67% продавців починають заробляти вже у 1-й рік.

Найбільш популярними категоріями є електроніка, одяг та взуття, прикраси, товари для дому та кухні.

«Amazon дуже перспективний майданчик для українських підприємців… Amazon підходить як для того, щоб розпочати власну справу, так і для того, щоб масштабувати бізнес. За результатами опутування наших клієнтів, більше 30% з них роблять понад 100 відправлень на місяць. Це при тому, що майже 75% продавців – це організації з кількістю працівників до 10 осіб, часто 1-2 людини», – зазначила директорка Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта» Юлія Павленко.

 

Як повідомляло BitukMedia: