Ізраїль визначатиме хворих на коронавірус за голосом

52

Міністерство оборони Ізраїлю аналізує голос пацієнтів з коронавірусом, щоб за допомогою «голосового відбитка» захворювання виявляти вірус у людей без симптомів.

Про це повідомляє Reuters.

Починаючи з цього тижня, ізраїльська стартап-компанія, що працює з лікарнями, досліджуватиме голос пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірус за допомогою мобільного додатка, який став дослідницьким продуктом на чолі з Міністерством оборони.

Коронавірус вражає дихальну систему людини, тому його ознаки можуть бути відображені у відтінках голосу і дихання. Генеральний директор компанії Vocalis Health, яка займається розробленням програми, заявив, що алгоритм розпізнавання коронавірусу буде використовуватися для дистанційної діагностики та моніторингу.

На поточному етапі додаток використовуватиметься тільки медичним персоналом і пацієнтами, які брали участь у дослідженні. Але вебсайт компанії дає можливість будь-якій людині взяти участь і відправити свою голосову мітку дослідникам.

Розробники сподіваються, що системи охорони здоров’я зможуть використовувати ці дані для пріоритизації тестування і госпіталізації. При цьому дозволяючи пацієнтам з легкими симптомами залишатися вдома. Перші результати дослідження з’являться протягом шести тижнів.
На поточний момент в Ізраїлі зареєстровано 1930 випадків захворювання на коронавірус, із них три – летальні.

Як повідомляло BitukMedia, Google допомагатиме українцям шукати лише достовірну інформацію про коронавірус