Понеділок, 30 Березня, 2020
  Головна Інновації та технології Ізраїль визначатиме хворих на коронавірус за голосом

  Ізраїль визначатиме хворих на коронавірус за голосом

  Міністерство оборони Ізраїлю аналізує голос пацієнтів з коронавірусом, щоб за допомогою «голосового відбитка» захворювання виявляти вірус у людей без симптомів.

  Про це повідомляє Reuters.

  Починаючи з цього тижня, ізраїльська стартап-компанія, що працює з лікарнями, досліджуватиме голос пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірус за допомогою мобільного додатка, який став дослідницьким продуктом на чолі з Міністерством оборони.

  Коронавірус вражає дихальну систему людини, тому його ознаки можуть бути відображені у відтінках голосу і дихання. Генеральний директор компанії Vocalis Health, яка займається розробленням програми, заявив, що алгоритм розпізнавання коронавірусу буде використовуватися для дистанційної діагностики та моніторингу.

  На поточному етапі додаток використовуватиметься тільки медичним персоналом і пацієнтами, які брали участь у дослідженні. Але вебсайт компанії дає можливість будь-якій людині взяти участь і відправити свою голосову мітку дослідникам.

  Розробники сподіваються, що системи охорони здоров’я зможуть використовувати ці дані для пріоритизації тестування і госпіталізації. При цьому дозволяючи пацієнтам з легкими симптомами залишатися вдома. Перші результати дослідження з’являться протягом шести тижнів.
  На поточний момент в Ізраїлі зареєстровано 1930 випадків захворювання на коронавірус, із них три – летальні.

  Як повідомляло BitukMedia, Google допомагатиме українцям шукати лише достовірну інформацію про коронавірус

  Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!

  Данило Ївженко
  Журналіст