Електрокари в Україні: виробники хочуть повністю електрифікувати свій автопарк

72
Рeugeot 208 Еlectrico Рrecio
https://media.caradvice.com.au/

Компанії-виробники автомобілів збільшують кількість гібридних чи повністю електричних моделей, попит на які в Україні продовжує зростати.

Як в коментарі ВitukМedia повідомила пресслужба групи PSA (до якої входять Peugeot, Citroën, Opel та інші компанії), їх підприємства планують повністю електрифікувати весь модельний ряд.

«Глобальна мета для Групи PSA полягає в тому, щоб до 2025 року забезпечити рівень електрифікації модельного ряду 100%, причому за підсумками 2021 року рівень електрифікації модельного ряду вже повинен скласти 50%», — заначили в компанії.

Як повідомляє Асоціація автовиробників України (Укравтопром), у першому півріччі 2020 року в Україні було поставлено на облік 3516 од. автотранспортної техніки, що працює виключно на електротязі. Такий результат на 10% перевершив показник річної давності.

У асоціації зазначили, що з цієї кількості придбаної техніки найбільше було легкових електромобілів — 3346 шт. (+13% до аналогічного періоду минулого року). Далі йдуть комерційних авто на електротязі – 169 шт. (-23% до апмр) і один електроавтобус.

Частка нової техніки в реєстраціях цього року склала: у легкових авто – 7,8%; комерційних – 2,4%; автобусів – 100%.

У п’ятірку найпопулярніших моделей на акумуляторних джерелах живлення увійшли: NISSAN Leaf – 1159 шт., з них нових тільки 6 шт.; TESLA Model S – 389 шт. (нових – 2 шт.); TESLA Model 3 – 358 шт. (нових – 8 шт.); TESLA Model X – 162 шт. (нових – 11 шт.); VOLKSWAGEN e-Golf – 161 шт. (нових – 0 шт.).

Серед нових електромобілів найпопулярнішим був кросовер AUDI E-Tron. З січня по червень на цій моделі зупинили свій вибір 59 українців.

Groupe PSA також планує випуск на ринок україни і нових гібридних моделей, таких як DS 7 Crossback E-Tense.

«На задню і передню вісь автомобіля встановлені електромотори, що дозволяє проїхати до 50 км (WLTP) виключно на електротязі. Це великий крок для України і доказ того, що ми готові виконувати європейські вимоги щодо викидів CO2», — заначили в компанії.

Як повідомляло BitukMedia: