Безпрограшні рішення боротьби з крадіжкою особистих даних: IIG показала захищені ID-документи

267

9-10 грудня експерти групи компаній Industrial Innovation Group (IIG) взяли участь у Міжнародній конференції щодо запобігання злочинності, яка проходила в Дубаї, ОАЕ під патронатом коронного принца Дубаю Його Високості Хамдана ібн Мохаммед ібн Рашид Аль Мактума. Конференція зібрала понад 600 учасників із 25 країн світу.

Як повідомляє пресслужба компанії, пропозиції Industrial Innovation Group включали сучасні розробки високозахищених ідентифікаційних документів, комплексну систему скринінгу документів (DSS), призначеної для іноземних і дипломатичних паспортів, ID-карт тощо. А також — впровадження автоматизованих систем відстеження track-and-trace для контролю доходів у бюджет та обороту акцизних товарів і ефективної боротьби з контрабандою.

Віце-президент Industrial Innovation Group Ігор Бояренко презентував присутнім новий концепт захисту інформації від злочинності у фінансовій сфері, сервіс «Мобільний цифровий компаньйон».

«Боротьба зі злочинами, пов’язаними з крадіжкою особистих даних і шахрайством в Інтернеті, може здійснюватися таким чином, щоб забезпечити додаткові зручності і вигоди для сумлінних учасників ринку. Мобільний компаньйон від Industrial Innovation Group – гарний приклад безпрограшного рішення для урядів, підприємств і споживачів», — вважає Ігор Бояренко.

Фахівці компанії продемонстрували рішення «під ключ», які дозволяють службам громадської безпеки організувати перехід на цифрові технології за допомогою суперзахищених ID-документів, забезпечуючи взаємозалежність між базою даних і різними послугами.

Глава поліції Дубая Генерал-майор Абдулла Халіфа Аль Меррі відвідав стенд Industrial Innovation Group і високо оцінив всі технології, якими володіє компанія.

Компанія вкотре підтвердила свій статус світового лідера галузі і перед присутніми за лічені хвилини виготовила зразки найсучасніших і найбільш захищених ID-документів Industrial Innovation Group.

Міжнародна конференція «International Conference of Crime Prevention» — це дводенний саміт, присвячений обміну кращими практиками щодо запобігання злочинів. Місце проведення обрано не випадково, адже Дубай служить світовим орієнтиром міської безпеки. Місто продовжує встановлювати глобальні стандарти щодо запобігання злочинності, незважаючи на розвиток туристичної галузі та зростання населення.

Раніше Industrial Innovation Group виступала спеціально запрошеним гостем на міжнародних заходах від INTERPOL, брала участь в спільних проектах і співпрацює зі всесвітньо відомими брендами.

IIG першою ще в 2008 році розробила біометричний паспорт і водійське посвідчення України. Система захисту розроблених IIG ID-паспортів для співробітників INTERPOL і діамантів всесвітньо відомої компанії De Beers є однією з кращих в світі.

INDUSTRIAL INNOVATION GROUP — єдине в світі науково-промислове об’єднання замкнутого циклу, зі штаб-квартирою в Об’єднаних Арабських Еміратах, що забезпечує в одному виробничо-технологічному ланцюжку виготовлення електронних ідентифікаційних документів на полімерній і паперовій основі.

IIG володіє власними 398 об’єктами інтелектуальної власності та унікальними технологіями в галузі біометрії, випуску високо захищених документів, інформаційних систем, лазерів, полікарбонату, унікальних деметалізованих голограм, персоналізованих із застосуванням технології I-Met, контактних і безконтактних чіпів, рішень обліку і контролю акцизних марок, комплексних рішень для запобігання підробки та фальсифікації товарів і документів.

Як повідомляло BitukMedia, Українська Industrial Innovation Group розширює свою присутність на Близькому Сході та в Африці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я