Для орендаторів у Києві оцифрують залізничний вокзал – проєкт

11

“Укрзалізниця” реалізує пілотний проєкт з зацифрування і створення візуалізації схеми Центрального залізничного вокзалу Києва, де будуть зображені локації, які можна буде взяти в оренду. 

Про це в інтерв’ю Медіацентра «Магістраль» АТ «Укрзалізниця» повідомив директор філії “Вокзальна компанія” АТ “Укрзалізниця” Володимир Коваль.

«Переглянувши матеріали, в тому числі і міжнародних партнерів, які були залучені до підготовки TЕO для концесії вокзалів, прийшли до висновку, що не вся інформація надавалася об’єктивно.Тож необхідно провести аудит з зазначенням всіх площ максимально», – сказав Коваль.

Тож, таке зацифрування необхідне задля того, щоби врахувати максимальну кількість площ під здачу в оренду, які зможуть генерувати прибуток для УЗ.

cfts.org.ua

Пілотний проект по максимальному обліку площ, які можуть бути передані в оренду, Укрзалізниця має намір реалізувати на базі Центрального залізничного вокзалу столиці.

“Це буде візуалізація – схема вокзалу з прив’язкою до конкретної локації всіх потенційних місць, які можна здати в оренду, з зрозумілим зонуванням. Перш за все вивчимо можливість розміщення тих чи інших груп товарів в конкретних місцях: тут буде фудкорт, там – продуктова група товарів, далі – промислова, аптека тощо. Кожен працівник “Укрзалізниці”, який має авторизований доступ до цієї інформації, може її швидко переглянути на екрані, відкривши інтерактивну карту. Не потрібно комусь телефонувати або шукати якісь папери”, – пояснив суть проєкту директор “Вокзальної компанії”.

Як повідомляло BitukMedia: