Для дітей створили першу у світі VR-розробку із протимінної безпеки

19
unicef.org

ЮНІСЕФ спільно з Асоціацією IT Ukraine створили першу в світі віртуальну реальність (VR) із протимінної безпеки для дітей на сході України.

Про це повідомили у пресслужбі ЮНІСЕФ.

«Вже у квітні у зонах з високою небезпекою  від вибухових предметів,  VR стане компонентом освітніх сесій, які ЮНІСЕФ проводить у школах за підтримки урядів Німеччини та Італії», — ідеться у повідомленні.

Освітні сесії дозволять у розважальному форматі закріпити знання, які дитина отримує під час класичного уроку. Навчання з VR охоплять області, постраждалі від конфлікту, а також Дніпровську, Запорізьку та Харківську, де знаходяться склади боєприпасів та проживають вимушені переселенці.

VR побудований як подорож, аби навчити користувача в розважальному форматі правил безпечної поведінки із вибухонебезпечними предметами.

Розробка створена для трьох цільових аудиторій: учнів молодшої, середньої та старшої школи, а також для батьків та вчителів, та має свої розбіжності, залежно від категорії користувача.

Наприклад, у версії для молодшої школи присутній гід — вже добре знайомий їм персонаж із «Суперкоманди проти мін» — коміксів, розроблених ЮНІСЕФ в рамках просвітницької програми із протимінної безпеки.

Гід виконує роль помічника для школярів, надає підказки та супроводжує героя через всю подорож. На початку та наприкінці VR досвіду користувач проходить спеціальний тест, який дозволяє виміряти інформативність та користь VR-продукту.

Проєкт був розроблений ЮНІСЕФ та Асоціацією “IT Ukraine” за участі дитячого та сімейного психолога та технічної експертизи міжнародної організації The HALO Trust, спільно з якою проводяться освітні сесії. Технічними партнерами проєкту стали компанії WeAR Studio та MacPaw. WeAR Studio розробила програму віртуальної реальності, в той час, як компанія MacPaw надала VR-окуляри, за допомогою яких діти мають змогу до неї потрапити.

Як повідомляло BitukMedia: