На Вінниччині почали виготовляти спецпристрої для лікарень

46
volyn24.com

На Вінниччині працівники «Барського машинобудівного заводу» виготовили дезінфекційну рамку, яку безкоштовно встановили на вході до місцевої лікарні.

Рамка призначена для проведення дезінфекції людей антисептичним розчином, повідомили на заводі.

«Принцип роботи приладу: коли людина наближається до рамки, спрацьовує детектор руху і тим самим відкривається клапан подачі рідини, яка під тиском 3-4 атмосфери розприскується через 5 форсунок, розташованих на рамці. Тиск у системі створює компресор, який подає повітря у ємкість, де міститься дезінфекційна рідина», – розповіли працівники заводу.

Працівниками ПрАТ «Барського машинобудівного заводу» безкоштовно успішно встановлена дезінфікуюча рамка власного виробництва в Барській ЦРЛ.Рамка дезінфікуюча призначена для проведення дезінфекції людей антисептичним розчином.Принцип роботи приладу: коли людина наближається до рамки спрацьовує детектор руху і тим самим відкривається клапан подачі рідини, яка під тиском 3-4 атмосфери розприскується через 5 форсунок, розташованих на рамці. Тиск у системі створює компресор, який подає повітря у ємкість де знаходиться дезінфікуюча рідина.Склад приладу:1.Компресор2.Нержавіюча ємкість для розчину3.Металева прямокутна рамка4.Система автоматичного вмикання з регулюванням від 1 до 10 секунд.Приймаємо замовлення на виготовлення даного приладу. Термін виготовлення 5 днів. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +380674310116.

Опубліковано ПрАТ "Барський машинобудівний завод" Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

«Барський машинобудівний завод» планує і надалі виготовляти дезінфекційні рамки. Термін виготовлення однієї – 5 днів.

Як повідомляло BitukMedia, Міністерство охорони здоров’я розгорнуло соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів.