Чи стежите ви за своїми дітьми? Власник TikTok запропонував ідею, як це можливо робити…

20
ByteDance

Компанія власник TikTok ByteDance у жовтні випустила «розумну» лампу з камерами для стеження за дітьми під час дистанційного навчання. Щомісяця компанія продає тисячі цих пристроїв.

Про це повідомило The Wall Street Journal.

«У перший місяць продали 10 тисяч «розумних» ламп, продукція мала «переважно позитивні» відгуки. Як пише The Insider, ByteDance продовжує щомісяця продавати ламп на 1,5 мільйона доларів (понад 10 тисяч пристроїв) на китайському сайті Tmall», — ідеться у повідомленні.

У жовтні 2020-го ByteDance представив «розумні» лампи Dali за 120 доларів. Вони оснащені двома камерами: одна спереду знімає дитину, інша — зверху, що дозволяє батьками контролювати, що роблять їхні діти.

У лампі також є екран розміром зі смартфон, за допомогою якого можна проводити відеочати з батьками. Крім того, є асистент, який працює на основі штучного інтелекту, й допомагає дітям із завданнями з математики та пояснює незрозумілі слова.

Є й вдосконалена версія лампи за 170 доларів. Вона можна повідомляти батьків, якщо їхня дитина сутулиться.

The WSJ пише, що не всі батьки мають змогу самостійно слідкувати за дітьми, тому додатково наймають вихователів, які спостерігатимуть за тим, як дитина навчається. Так зробила 36-річна Ні Ін з Шанхаю: вона придбала базову версію лампи, а також найняла трьох вчителів, які по дві години упродовж трьох місяців слідкували, як донька жінки виконує домашні завдання. Вчителям заплатили загалом 350 доларів.