“Антонов” показав процес будівництва українського літака для Перу

8
Фото: defence-ua.com

У цеху ДП “Антонов” триває складання нового транспортного літака Ан-178, який призначений для постачання Міністерству внутрішніх справ Республіки Перу.

Про це повідомляє Defense Express.

Процес створення нового транспортного літака не припиняється. Носова частина приєднана до основного корпусу, який також потихеньку набуває кінцевих форм.

Фото: defence-ua.com

Нагадаємо, всередині травня пресслужба ДП “Антонов” повідомила про встановлення носової частини фюзеляжу у стапель загального складання, де раніше вже були розміщені підлога, шпангоути та бокові обшивки вантажного відсіку.

Також повідомлялося про готовність центральної частини крила літака, його лівої та правої консольних частин й хвостового оперення.

Фото: defence-ua.com

Крім того, були готові до встановлення на фюзеляж пілони турбореактивних двоконтурних двигунів Д−436−148ФМ, які, до речі, вже замовлені в вітчизняного підприємства ПАТ “Мотор Січ” (договір на придбання двигунів за $9,6 млн був укладений 3 червня ц.р.) й мають бути поставлені орієнтовно до квітня 2021 року.

Фото: defence-ua.com

А також придбана бортова інтегрована апаратура навігації та посадки та інше обладнання за 1,7 млн гривень (січень 2020 року).

Нагадаємо, виготовлення багатоцільового літака Ан-178 (з планера з серійним номером 006) відбувається в рамках укладеного у листопаді минулого року контракту між ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” та Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу.

Як повідомляло BitukMedia: