9 стартапів отримають фінансування від «Українського фонду стартапів»

22
стартап
Фото: flickr.com

23 червня та 3 липня відбулися сьомий та восьмий пітчі, організовані «Українським фондом стартапів» (Ukrainian Startup Fund). Свої ідеї презентували 19 стартапів. 

Як повідомляється на сайті USF, 9 з них отримають державне фінансування.

Обрані стартапи на етапі pre-seed отримають грант у розмірі $25 000:

Jooli. Додаток для контент-маркетологів та піар-спеціалістів сфокусований на малих та середніх SaaS компаніях. JOOLI у реальному часі аналізує активність компанії та конкурентів в основних каналах комунікації такого типу бізнесу та стисло повідомляє про вихід новин ринку та конкурентів.

IZIVIZ. Дрон для візуального інспектування та діагностики важкодоступних місць.

Elomia. Додаток з віртуальним другом-психологом, що слухає, розуміє та надає психологічну допомогу людям з депресією та тривогою.

RunAn. Спортивний трекер, який дозволяє знизити травматичність та підвищити ефективність бігу, за рахунок контролю техніки бігу.

Bicovery. Моніторинг психічного та фізичного стану біполярної людини в реальному часі та вчасні повідомлення про наближення епізодів за допомогою Machine Learning технологій.

Gymcerebrum. Платформа штучного інтелекту з комп’ютерним зором, яка буде функціонувати на території фітнес-клубу як віртуальний тренер.

Обрані стартапи на етапі seed отримають грант у розмірі $50 000:

Neverdark. Камін зі справжнім полум’ям для будь-якої квартири.

Ревізіон. Сервіс зворотнього зв’язку та NPS. Платформа дозволяє повертати існуючих та залучати нових клієнтів. Формувати позитивну репутацію бренду завдяки ефективної системи зворотного зв’язку в кожній точці контакту з клієнтом.

Upswot. Підвищення ефективності продажів спрямованих на МСБ з безперервним моніторингом та інсайдами зі 117 альтернативних джерел даних.

Як повідомляло BitukMedia: