40 молодих українських вчених отримали державні премії

68
president.gov.ua

Ряд робіт лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року вже зацікавив Міністерство інфраструктури, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерство енергетики та захисту довкілля.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час відзначення вчених державними преміями у галузі науки та техніки, повідомляє пресслужба глави держави.

Лауреатами цьогорічної премії стали 40 наукових робіт у сферах інфраструктури, енергетики, оборони, сільського господарства, медицини, екології, кібербезпеки.

«Ці роботи модернізують процеси, дозволяють державі потенційно зекономити або заробити мільярди гривень, здатні покращити життя як окремих галузей, так і всіх громадян України. Саме тому цього року ми кардинально змінили концепт заходу. Ми хочемо, щоб роботи переможців не загубились у довгих ящиках столу й були впроваджені не лише окремими українськими підприємствами, а максимально широко та комплексно – наскільки це можливо», – заявив Зеленський.

Він повідомив, що на зустріч, яка проходила у Національній бібліотеці України ім.Вернадського, крім науковців, були запрошені міністри та представники бізнесу, щоб вони змогли познайомитись одне з одним і запланувати початок співпраці.

«Це важливий крок, щоб відновити ефективну комунікацію та партнерство між наукою, владою та бізнесом. Ми повинні надати імпульс для розвитку української науки. Відкрити Україні та світу наших нових Сікорських, Вернадських, наших Корольових», — наголосив Президент.

Володимир Зеленський зустрівся з лауреатами премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік. Зустріч відбулася…

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 13 лютого 2020 р.

Як повідомляло BitukMedia, українські дослідники Антарктиди написали розділ до “Енциклопедії світових біомів”. Це тритомник на 2600 сторінок, де зібрана інформація про всі екосистеми найвищого рангу – біоми – на планеті Земля.