В Україні під час онлайн марафону встановили новий національний рекорд 

83
марафон
Фото: stb.ua

Національний Реєстр Рекордів України зафіксував новий рекорд — наймасовіший онлайн маратон весняного сезону 2020. Всього за один місяць учасники «Нова пошта марафон» з 25 областей України подолали свої дистанції.

Також у забігах взяли участь бігуни з 8 країн світу: США, Польщі, Великобританії, Ізраїлю, Росії, Нідерландів, Молдови та Білорусі, повідомляє пресслужба компанії.

Всього відбулось 5 забігів. В маратонах зареєструвалось понад 5000 учасників із 25 областей України (включаючи зону АТО та Севастополь), а це 213 населених пунктів (від міст-мільйонників до маленьких сіл). Найактивніші міста: Київ, Одеса, Полтава, Запоріжжя та Львів.

«Більшість з учасників — 3318 — бігли напівмаратони 21 км. Найбільша кількість учасників у віковій групі 18-39 років. Серед них не лише професійні бігуни, а й початківці, які отримали в цьому сезоні свою першу медаль, також, люди з інвалідністю, які долали дистанції на візку. Найстаршому учаснику сезону 74 роки, однак є особливий учасник, який пробіг 42 кілометри. Це 69-річний житель міста Сміла Черкаської області. А наймолодший учасник — 9 річний Олексій з Миколаєва, який двічі пробіг 5 км.  Окрім того, був 11-річний учасник Ростислав з Києва, який пробіг усі 5 забігів по 5 км у сезоні. Якщо додати найбільший час забігу по кожній події, то ми усі бігали майже 18 годин», —  говорить співзасновниця Нової пошти, амбасадор NewRun Інна Поперешнюк.

Спосіб підрахунку

Експерти Національного Реєстру Рекордів рахували результати протягом 4- х днів всією командою. Рандомно зателефонували понад 300 людям, щоб точно підтвердити та звірити результати забігів.

“Цікавий випадок стався з однією із учасниць з Одеси — вона бігла по набережній біля моря і додаток зчитав це наче вона пливла”, — говорить Експерт Національного Реєстру Рекордів Віталій Зорін.

Як повідомляло BitukMedia: