Український фільм здобув нагороду престижного кінофестивалю

42

Український кінопроєкт “Вакуум” отримав нагороду на індустрійній платформі Eastern Promises у Карлових Варах.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Як зазначається, український проєкт повнометражного фільму Vacuum режисерки Єлізавети Сміт отримав нагороду Connecting Cottbus Award від MIDPOINT Feature Launch 2020 на індустрійній платформі Eastern Promises Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Кінопроєкт “Вакуум” пройшов відбір до ювілейного десятого набору впливової міжнародної сценарної лабораторії MIDPOINT Feature Launch 2020 та увійшов до секції Works in Development – Feature Launch в рамках KVIFF Eastern Promises 2020.

“Вакуум” на онлайн-пітчингу 7 липня представили продюсерка Олександра Костіна та режисерка й авторка сценарію стрічки Єлізавета Сміт. Журі Connecting Cottbus Award відгукнулось про презентацію майбутньої картини “Вакуум” як про візуально привабливу і рефлексивну цілісну роботу.

Авторка сценарію та режисерка фільму «Вакуум» –  Єлизавета Сміт, продюсерка – Олександра Костіна.

Для режисерки проекту Єлізавети Сміт «Вакуум» – повнометражний ігровий дебют. Прем’єра її попереднього документального фільму “Школа № 3” відбулась на Берлінале в 2017 році, де фільм був нагороджений Гран Прі програми Generation 14+. Єлізавета Сміт учасник програми Berlinale Talents 2018, член Української та Європейської кіноакадемій.

Як повідомляло BitukMedia: