Українські воїни отримали 1,9 млн грн за знищення ворожої військової техніки

72

За півтора роки, від початку 2019 українські воїни вже отримали близько 1,9 млн грн за 76 одиниць знищеної військової техніки російських окупантів.

Про це інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

З початку 2019 року українські воїни вже отримали близько 2 мільйонів за 76 одиниць знищеної військової техніки…

Geplaatst door Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine op Zaterdag 25 juli 2020

«За період 2019-20 років збройні формування Російської Федерації зазнали численних втрат у БПЛА, армійських вантажівках, гарматах, мінометах тощо. Від початку 2019-го, станом на липень поточного року, загальна сума виплаченої винагороди за знищення техніки склала майже 1,9 мільйони гривень», — йдеться у повідомлені.

Крім того, за успішне виконання бойових завдань протягом 2019-20 років військовослужбовцям виплачено винагороду у сумі 6,3 мільйони гривень (з них 2,5 млн у 2020 році). За участь у бойових діях за цей же період — 34,1 мільйони гривень (з них 12,9 млн у 2020 році»).

Як зазначено, винагорода за знищену (захоплену) техніку розподіляється між військовослужбовцями, які брали безпосередню участь у знищенні (захопленні) техніки, залежно від особистого внеску.

Винагорода за успішне виконання бойового завдання в складі військової частини (підрозділу, групи) розподіляється між військовослужбовцями, які виконували завдання, залежно від особистого внеску та періоду участі у виконанні завдання. Виплачується на військову частину.

Як повідомляло BitukMedia: