Підкорила лід: українка станцювала на ковзанах на замерзлому Бребенескулі

51
facebook.com/OlyaSkliarchuk

Українська інструкторка з катання на лижах та ковзанах Ольга Склярчук прокаталася на зледенілому найвисокогірнішому озері України Бребенескулі.

Про це повідомило Укрінформ.

«Дивуюся з того, що мої фото з катання на Бребенескулі викликали такий фурор в мережі. Але разом з тим, дуже приємно. Я не професійна фігуристка, це просто захоплення, я інструктор з катання на лижах, навчаю в Буковелі та Ясні (Словаччина). Гори дуже люблю, і ідея покататися на найвищому гірському озері в Карпатах виникла ще кілька років тому. Але чекати втілення довелося кілька років — для цього треба, аби пощастило з погодою” — поділилася Ольга.

Дівчина також розповіла, що специфіка місцевої природи така, що саме для катання на озері треба стигнути так, щоби потрапити туди, доки озеро не засипало снігом.

«Щоосені я вивчала прогноз погоди, читала про товщину льоду, температуру замерзання, кілька разів ходила на озеро – ніколи не щастило натрапити на саме такий лід, який потрібен для катання: рівний, без наростів від дощу. А крім того, рідко так буває, аби озеро замерзло до снігопаду. Це, справді, всього кілька днів у році для такої справи. Словом, ми кілька разів приходили на озеро (лід був або дуже тонкий, або озеро вже було вкрите снігом, чи падав дощ)», – згадала інструкторка.

facebook.com/OlyaSkliarchuk

Але ось цього року пощастило вперше і Олі Склярчук таки вдалося втілити мрію й покататися на ковзанах на найвищому озері в українських Карпатах.

“Було -8 градусів того дня, але я не встигла змерзнути: якщо рухатися на морозі, то не холодно,” – згадала дівчина.

Як повідомляло BitukMedia: