S.T.A.L.K.E.R. 2: на презентації Xbox показали перший трейлер

30

Український розробник комп’ютерних ігор GSC Game World представив перший трейлер своєї гри S.T.A.L.K.E.R. 2 — вона вийде на ПК та на консолі Xbox Series X.

Перший ролик довгоочікуваної фанатами гри показали у межах презентації Xbox Games Showcase.

На відео можна побачити Чорнобильську зону, якісь аномалії та ймовірно головного героя.

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде на Xbox Series X та ПК і буде одразу доступна підписникам Xbox Game Pass. Гра стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, тобто на консолі конкурентів — PlayStation 5 — вона з’явиться пізніше, ніж на Xbox Series X. А на консолях нинішнього покоління взагалі не вийде, пояснює DTF.

Сам вихід гри запланований на 2021 рік.

Український розробник дуже рідко тішить новинами фанатів, які очікують на другу частину культової гри. Офіційно анонсували гру 16 травня 2018 року. Перший її постер студія показала у березні 2019-го.

Перша частина S.T.A.L.K.E.R. стала знаковим проектом для українських розробників ігор. Шутер від першої особи в локаціях Чорнобильської зони відчуження розроблявся компанією 7 років — у 2001-2007 роках.

З різних причин дата релізу проекту переносилася тричі (один раз — на невизначений термін), у зв’язку з цим він отримав в ігровій спільноті статус мема та іронічне прізвисько «Ждалкер».

Як повідомляло BitukMedia: