Програмне забезпечення для Falcon 9 створював українець Олексій Пахунов

3145
SpaceX
Фото: SpaceX

Уродженець Житомира Олексій Пахунов є старшим розробником програмного забезпечення в компанії Ілона Маска SpaceX, яка 30 травня спрямувала в космос корабель Crew Dragon.

Українець Олексій Пахунов із Житомира відіграв важливу роль у компанії Ілона Маска SpaceX. Він працює старшим розробником ПЗ у групі Flight Software і відповідав за вдале приземлення Falcon 9 ще 2015 року, повідомляє SpaceOn Ukraine у Facebook.

«Олексій Пахунов родом із Житомира, освіту здобув у Хмельницькому технологічному університеті «Поділля» за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі», – пише SpaceOn Ukraine.

Українець Олексій Пахунов з Житомира зіграв важливу роль для SpaceX. Він був відповідальним за успішну посадку Falcon…

Опубліковано SpaceOn Ukraine Неділя, 31 травня 2020 р.

У своєму блозі Пахунов написав, що встиг попрацювати в Microsoft, Google, де працював над Chrome Remote Desktop, а потім перейшов у SpaceX.

«Окремо уточню щодо запитань про SpaceX. Я сильно обмежений у тому, що можу розповісти про роботу в компанії. Крім звичайних обмежень на поширення закритої інформації, працівники SpaceX потрапляють під обмеження ITAR (закон про контроль за експортом зброї). Фактично я можу говорити тільки про те, що вже є (було) Програмне забезпеченняПрограмне забезпеченняопубліковано в інтернеті й не більше», – зазначив програміст.

Як повідомляло BitukMedia:

Уперше в історії на МКС прибув апарат, створений приватною компанією. Цим запуском США відновили програму пілотованих польотів, перервану 2011 року із закінченням програми шатлів. Відтоді американські астронавти літали в космос російськими ракетами «Союз», а стикувальний вузол американського сегмента орбітальної станції не використовували.