Полтавчанин створив копію електричного пікапа Tesla Cybertruck

88

Полтавець Ілля Крамер всього за пів року створив своєю версією американського електрокара Tesla Cybertruck зі свого старого мікроавтобуса.

Як повідомив автор проекту Ілля Крамер в коментарі BitukMedia, його версія пікапу поки що має двигун внутрішнього згорання.

“Звичайно хотілося б поставити електродвигун на свою машину. Але це не дуже дешево з фінансової точки зору. Якщо в мене вийде – обов’язково переведу свою “Tesla” на електротягу”, – розповів Ілля Крамер.

Полтавчанин повністю розібрав автобус, створив проект нового авто, придбав метал, скло, затонував його і прикрасив. Ідея виникла майже відразу після презентації від Ілона Маска.

“Я дізнався, що в 2021-2022 роках вона вийде у виробництво. Тобто, її найближчим часом не купиш. Це по-перше. А по-друге, в мінімальній комплектації коштує 40 000 доларів, а в максимальній – 80 000 доларів”, – розповів автор копії електричного пікапа.

Це авто, яке зовні схоже на американський пікап, обійшлося Іллі в 8000 доларів. Працював хлопець над ним з грудня 2019 го. Основа автомобіля – тридцятирічний мікроавтобус.

Довжиною автомобіль – майже шість метрів, висотою – майже два метри. Розміри, каже Ілля, відповідають оригіналу американського електрокара.

Двері в машині автоматичні. Як і оригінал, українська копія має багажне відділення. А ось всередині автомобіль не схожий на американський пікап. Над машиною Ілля ще буде працювати, після чого планує зареєструвати авто.

Як повідомляло BitukMedia: