Львів здобув міжнародну відзнаку — за що?

10
Ukrainian Urban Awards

Львів отримав міжнародну відзнаку від Інституту транспортної політики та політики розвитку за розвиток сталої мобільності.

Про це повідомили на сайті Transformative Urban Mobility Initiative.

«Львів отримав міжнародну відзнаку від Інституту транспортної політики та політики розвитку за розвиток сталої мобільності», — зазначили на сайті.

Так, місто отримало нагороду за успішно реалізований проєкт реконструкцію Двірцевої площі перед Головним залізничним вокзалом.

До цього Львів подав заявку на нагороду за розвиток сталого транспорту, базуючись на досягненнях у реконструкції Двірцевої площі, що навпроти вокзалу, а також за реалізацію Плану стійкої міської мобільності, просуванні громадського транспорту та розвитку велосипедної інфраструктури.

План сталої мобільності – стратегічний документ, план розвитку міста у транспортній галузі.

Стратегія передбачає перехід до сталих видів пересування – sustainable mobility.

Кінцева мета – зробити мобільність не розкішшю для обраних, а забезпечити доступ до громадського транспорту кожному мешканцю й мешканці, незалежно від віку, статі, доходів і стану здоров’я.

Transformative Urban Mobility Initiative

Це глобальна ініціатива щодо впровадження сталого розвитку мобільності. TUMI підтримує транспортні проєкти у всьому світі і дає можливість політикам трансформувати міську мобільність.

Як повідомляло BitukMedia: