Курсант із Житомира встановив рекорд та готується до світового

24
Фото: Житомирський військовий інститут

Курсант Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Дмитро Косатий встановив рекорд України: впродовж кількох годин він безперервно виконував вправу підйом з переворотом на перекладині.

Про це навчальний заклад повідомляє у Facebook.

За словами начальника ЖВІ Олександра Левченка, у навчальному закладі шанують спортивні традиції, а вправа, яку виконує Дмитро, є складною не лише фізично, але й психологічно.

Фото: Житомирський військовий інститут

«Це дійсно показник тієї спрямованості, мужності, впевненості, який повинен мати офіцер Збройних сил України. Ми пишаємось, що саме у нашому інституті навчається такий курсант. Але хочу однозначно сказати – в Житомирському військовому інституті всі курсанти такі. Це показник і витривалості, і сили духу, і впертості, тобто це дійсно характер воїна», – каже начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Олександр Левченко.

Фото: Житомирський військовий інститут

Дмитро розпочав виконання вправи о 10 годині ранку і виконував її безперервно впродовж 4 годин і 20 хвилин. За цей час він здійснити підйом з переворотом на перекладині більше семи сотень разів. Після закінчення вправи представник Книги рекордів України офіційно повідомив результат зусиль майбутнього офіцера – 760 підйомів-переворотів.

Сам курсант-рекордсмен каже: до встановлення рекорду готувався дуже ретельно, втім, такий результат вважає недостатнім і буде готуватись до встановлення світового рекорду.

Фото: Житомирський військовий інститут

«Мені здається, щоб штовхати себе на подібні муки, треба по-справжньому любити спорт. Я вдячний всім, хто мене підтримував. Це ще не кінець. Я думаю, я зроблю світовий рекорд і прославлю Україну на весь світ. Слава Україні!», – сказав Дмитро Косатий.