Кіноприз із Парижа забрали творці української стрічки

7
facebook.com/uafilmacademy

Українська стрічка «ІНО» отримала почесний приз Паризького кінофестивалю Paris Film Festival у номінації «Найкращий ігровий короткометражний фільм».

Про це у Facebook повідомила пресслужба Української Кіноакадемії.

«Вітаємо команду фільму «ІНО» з почесним призом Paris Film Festival (Франція) у номінації Best Live Action Short Film! Раніше стрічку було відбрано до довгого списку номінантів на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа» у номінації «Найкращий короткометражний ігровий фільм»», — написали у дописі.

Фільм створено у творчій співпраці режисера-дебютанта Віктора Романюка та режисера Кадіма Тарасова, який виступив сценаристом фільму за участі Наталії Блок, а також є режисером монтажу та саундпродюсером фільму.

Сюжет

Короткометражний фільм «ІНО» за своєю драматургією є нестандартним прийомом висвітлення соціальної проблеми – сприйняття сучасним суспільством людей з інвалідністю.

За словами авторів, за допомогою цього фільму вони занурюють глядача у відчуття й переживаннях людини на інвалідному візку: непомітно для глядача його проведуть у світ рефлексій «інопланетян», які живуть поруч із нами – інопланетян через відмінність їх від звичайних людей, тому фільм й має назву «ІНО».

facebook.com/uafilmacademy
facebook.com/uafilmacademy
facebook.com/uafilmacademy
facebook.com/uafilmacademy