Як до Дня Героїв Небесної Сотні тернопільські курсанти підкорили Говерлу

10
armyinform.com.ua

Курсанти Тернопільського коледжу здійснили «Зимовий похід» і підкорили Говерлу, сходження присвятили Дню Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомило АрміяІнформ.

«Це планові навчання курсантів нашого коледжу з гірської підготовки в зимовий період», — розповів заступник начальника коледжу з навчально-виховної роботи підполковник Віктор Довгорук.

Похід відбувся під професійним керівництвом інструкторів з альпінізму та за підтримки Федерації альпінізму та скелелазіння України (ФАіСУ). Саме гірська підготовка є невіддільним складником розвитку воїнів армій провідних країн світу.

armyinform.com.ua

Курсанти під керівництвом інструкторів і наставників відпрацювали питання злагодженості малої групи (20 осіб) у невідомій гірській місцевості.

armyinform.com.ua

Тренувалися в наданні першої медичної допомоги у разі переохолодження, організації таборування, орієнтування на місцевості й отримали першочергові вміння та навички виживання в горах у зимовий період.

armyinform.com.ua

«Підійнятися на 2061 метр над рівнем моря у День Героїв Небесної Сотні — означає стати ближче до всіх, хто боровся й загинув за майбутнє України під час доленосних подій Революції Гідності, хто поклав свої життя в російсько-українській війні на сході України», — констатував підполковник Віктор Довгорук.

armyinform.com.ua