Історії чемпіонок: у київському метро запустили кінопоїзд «Пульс»

31
bigkiev.com.ua
У вагонах синьої гілки київського метро з’явилися 7 незвичайних постерів до прем’єри української спортивної драми «Пульс», яка вийде на екрани 19 березня.
Про це пише «Большой Киев».
bigkiev.com.ua
bigkiev.com.ua
Протягом місяця перед пасажирами Кінопоїзд «Пульс» постануть історії справжніх героїнь, українських паралімпійських і олімпійських чемпіонок: Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан, Олени Юрковської, Олександри Кононової, Ірини Мерлені та Марії Помазан.
bigkiev.com.ua
bigkiev.com.ua
Мета проекту – привернути увагу українців до сучасних національних героїв і їхніх перемог на честь країни, за якими завжди стоять реальні людські історії, де багато праці, волі та наполегливості. Каталізатором реалізації такого проекту стала історія української паралімпійської чемпіонки з легкої атлетики Оксани Ботурчук, що стала основою для сценарію стрічки.
bigkiev.com.ua
bigkiev.com.ua
Історія розповість про юну українську легкоатлетку, яка живе в маленькому містечку і має велику мрію – потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але в результаті жахливої автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на бажані Олімпійські ігри, а й на нормальне життя. Однак дівчина не збирається здаватися і прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.
bigkiev.com.ua
bigkiev.com.ua
Фільм «Пульс» зняв режисер Сергій Чеботаренко. У картині знімалися Наталя Бабенко, Станіслав Боклан, Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв та ін. Саундтрек до драми записала реперша Alyona Alyona.
Раніше BitukMedia писало про українську фехтувальницю Ольгу Харлан, яка стала першою українкою, якій присвятили ляльку Barbie із серії Role Models.