BitukMedia підтримує молодих вчених: агентство стало партнером конкурсу

37

BitukMedia стало партнером цьогорічного конкурсу «Молодий вчений року», метою якого є визнання досягнень молодих учених у різних галузях знань.

«Для BitukMedia велика честь бути інформаційним партнером такого конкурсу підтримки молодих вчених, адже саме вони здатні генерувати інноваційні ідеї, підіймати престижність наукової роботи — саме вони захищають інтереси України. Наша редакція завжди буде підтримувати талановиту молодь й людей загалом, якими ми можемо пишатися. Для нас важливо, щоб читачі якомога більше дізнавалися про людей, які роблять досягнення, які займають активну життєву позицію, для яких майбутнє України знаходиться в їх руках», — зауважила засновниця «BitukMedia» Інна Битюк.

Окрім того, директорка BitukMedia Інна Битюк стала представницею Оргкомітету конкурсу.

Організовує конкурс Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. До партнерства також долучилися Юридична фірма «Горецький і Партнери» та Університет штучного інтелекту та цифровізації.

Конкурс «Молодий вчений року» створений для того, щоб публічно визнати та винагородити інноваційних та продуктивних вчених, інженерів та дослідників, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу у своїх галузях знань та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.

Так, у конкурсі можуть взяти участь вчені, інженери, дослідники та новатори з усього світу. Кожен, хто має помітні наукові досягнення, може подати заявку. Окрім того, участь у конкурсі можуть брати всі вікові групи: як досвідчені науковці, інженери, дослідники так і студенти, які займаються науковою діяльністю.

Дедлайн подачі заявок 15 квітня 2021 рік (включно), зареєструватися можна за посиланням. А вже 15 червня 2021 року відбудеться вручення премії «Молодий вчений роук».

Загалом у конкурсі 100 номінацій, що розділені на два напрямки: популяризація науки та природничо-математична наука.