Бій проти Смерчу: як ЗСУ провели навчання протиповітряної оборони

14
zsu.gov.ua

Біля Кримського півострова Збройні Сили України провели навчання протиповітряної оборони з використанням реактивних систем залпового вогню «Смерч».

Про це повідомили у службі зі зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

«За задумом комплексного навчання, чергові розрахунки протиповітряних сил виявили зліт з території противника безпілотних літальних апаратів і передали координати цілей на командний пункт угрупування військ. Для знищення противника було залучено визначені сили та засоби. Крім того, з метою придушення подальших спроб противника щодо ведення розвідки, задля знищення пунктів його дислокації, до навчань залучився підрозділ реактивних систем залпового вогню Смерч», — розповів командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, у ході навчань воїни-артилеристи відпрацювали кілька десятків навчально-бойових вправ. Зокрема, здійснили марш, вдосконалили взаємодію з підрозділами артилерійської розвідки, обладнали позиції для пускових установок, а також відпрацювали оперативну їх зміну.

zsu.gov.ua

Своєю чергою, військовослужбовці зенітно-ракетного дивізіону провели моніторинг повітряної обстановки та здійснили розпізнавання повітряних об’єктів умовного противника.

Як повідомляло BitukMedia: