Антихакери: курсанти військового інституту отримають власний Кіберполігон

24

На кафедрі захисту інформації та кібербезпеки Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова відкривають новий Кіберполігон.

Як повідомили BitukMedia в пресслужбі інституту, відкриття Кіберполігону відбудеться 03 вересня 2020 року.

Кіберполігон ЖВІ – це навчально-лабораторний комплекс, ядром якого є сучасне програмне та апаратне забезпечення, що надасть курсантам змогу набути практичних навичок із забезпечення кібербезпеки в комп’ютерних системах та мережах різного функціонального призначення. Потужне технічне та програмне забезпечення дозволить вирішувати широкий перелік навчальних та наукових завдань: від створення та випробування новітніх технологій забезпечення кібербезпеки до тестування комп’ютерних систем і мереж на проникнення.

Обладнання для Кіберполігону власним коштом закупило ТОВ «НВЦ «Інфозахист», який є представником комерційного сектора оборонної галузі України, розробляє програмні та апаратні рішення для вітчизняних силових структур за рахунок власних інтелектуальних та технологічних ресурсів. Продукція компанії випробувана та застосовується в зоні проведення ООС структурами силових та спецслужб.

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова – це унікальний заклад вищої освіти, що готує фахівців з експлуатації складних технічних систем, новітніх роботизованих комплексів озброєння, ІТ-спеціалістів, які після випуску йдуть служити у структури воєнної розвідки, радіоелектронної та інформаційної боротьби, кібербезпеки та захисту інформації.

Як повідомляло BitukMedia: