Марш «Піонів»: на Київщині проходять військові навчання

44
armyinform.com.ua

На Київщині гармаші бригади імені гетьмана Тараса Трясила розпочали у новому році тренування на 203-мм 2С7 «Піон».

Про це повідомила АрміяInform.

«Тривога» не стала звичайним шикуванням і перевіркою у форматі «прибули – вишикувалися – постояли – розійшлися», – розповів  виконувач обов’язків командира частини полковник Сергій Марценюк.

Тренування на Київщині провели військові 43-ї окремої артилерійської бригади Збройних сил України.

«В окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила навчальний рік розпочався, як і завжди, по-бойовому», – розповіли військові.

Бригаду було приведено у вищий ступінь бойової готовності.

Як розповіли журналісту АрміяІnform, у  бригаді розпочався навчальний день зі стройового плацу, де пройшла перевірка отримання сигналу й прибуття, екіпірування особового складу та його готовності до виконання подальших дій за призначенням.

Так, один із самохідних артилерійських дивізіонів бригади із САУ 2С7 «Піон» на озброєнні здійснив марш до району зосередження.

Далі військові зайняли вогневі позиції та виконали практичне знищення противника з умовною стрільбою.

«Зате не були умовними тріскучий мороз та чималий шар снігу, який долали гармаші», – підкреслили військові.

За словами командування окремої артилерійської бригади, із всіма поставленими завданнями особовий склад підрозділів повністю впорався, показавши добрий вишкіл.

Довідка

2С7 «Піон» – 203-мм самохідна гармата. Маса одного такого снаряда для гармати великої потужності становить 110 кг. Дальність ураження цілей активно-реактивним боєприпасом становить до 46 км, звичайним – до 37,5 км.

Як повідомляло BitukMedia: